Magazine 1 - 2026

Magazine 1 - 2026

Verschijnt in week 6
Header afbeelding

Pasen - Offroad weekend | 2026

Paasweekend | 2026

Onze jaarlijkse Paas traditie is weer aanstaande!

De 2026 editie zal plaatsvinden van vrijdag 3 april tot en met maandag 6 april We gaan wederom naar ons vaste terrein voor Pasen net over de grens bij Bouillon in Noord-Frankrijk, “Domaine du Bois Chevalier” Dit zeer grote terrein, een half uur voorbij het bekende terrein in Bertrix, kenmerkt zich door een mooie bosrijke ligging en spectaculaire routes (blauw rood & zwart) voor ieder wat wils.

Het terrein is exclusief beschikbaar voor de LRCH, waar we 2 dagen geweldig offroad kunnen gaan rijden op ongeveer 320 hectare!! Ook liggen er 2 parcours van elke ongeveer 12 km lang.

Overnachten doen we midden op het terrein “Outdoor style”, dit is natuurlijk geen 1, 2, 3, 4 of 5 ***** camping, met nat weer is het zelfs een vorm van overleven 😉 en een nachtelijk bezoek van wat groter wild, zwijnen, herten, reeën of ander wild kunnen we niet uitsluiten.

Het weekend staat als ieder jaar, in het teken van activiteiten voor jong en oud. Uiteraard zal de Paashaas ons dit weekend weer bezoeken!

Programma:

  • Vrijdag 3 april; aankomst camping vanaf 15:00.
  • Zaterdag 4 april; vrij rijden.
  • Zondag 5 april: Team Trophy /vrij rijden.
  • Maandag 6 April: vertrek camping voor 12:00.

Op zaterdag en zondag steken we uiteraard ’s avonds de BBQ’s en een kampvuur aan, en vanzelfsprekend is er ook een uitgebreide club borrel.

De inschrijving sluit op 25 maart 2026.

Het complete programma voor het weekeind ontvangen alle ingeschreven leden na sluiting van de inschrijving in de week voor Pasen.

Ondanks het grote formaat terrein, zijn er beperkt plaatsen beschikbaar!

De kosten voor het Paas evenementen bedragen:€95,- voor een auto met bestuurder
€35,- voor een introducee/partner/kinderen 18+
€30,- voor kinderen van 4-18 jaar.
Kinderen onder de 4 mogen gratis mee.

Let op:

Er is tijdens het Paasweekend GEEN stroom aanwezig, het sanitair bestaat uit Dixie’s en er zijn GEEN douches.

Alle auto’s dienen aantoonbaar verzekerd te zijn!! (een papieren kopie van het verzekeringsbewijs is VERPLICHT om af te geven bij het aanmelden in Frankrijk).

Bandenmaten groter dan 38,5 inch en tractorprofiel banden mogen niet rijden in het terrein! Dit is een vereiste vanuit de terreineigenaar.

Hopelijk tot Pasen!!

 

Belangrijke informatie vóórdat je inschrijft!

Dit evenement is alleen voor leden van de LRCH, en alleen toegankelijk voor Land Rover’s.
Alle auto’s dienen verzekerd te zijn. En een kopie van het verzekeringsbewijs moet worden afgegeven bij het aanmelden in Frankrijk.

Er kan per lidmaatschap maar 1x ingeschreven worden!

Vragen rondom deze offroad dag kun je altijd kwijt bij de Offroad Commissie via deze link of sturen naar offroad-evenementen@lrch.nl.

 

Off Road Commissie commissie
Locatie

Bouillon in Noord-Frankrijk, “Domaine du Bois Chevalier”

Startdatum

vrijdag 03 april 2026 15:00 uur

Einddatum

maandag 06 april 2026 12:00 uur

De inschrijving is gesloten