Welkom bij de Trial 2026, de derde dag.
Deze keer een Camp en Trial. We geven u de gelegenheid om de avond voor de Trail te komen Camperen en BBQen (Dit is nog wel onder voorbehoud van locaties en opties). De Trial zelf zal op de zondag verreden worden.
Voor de één de perfecte gelegenheid om ervaring op te doen met terreinrijden, terwijl de ander graag de competitie aangaat met de andere deelnemers. Gaaf dat dit samen kan tijdens de Trial evenementen.
Hoe gaat het dan in z’n werk?
Tijdens de Trialdag rij je 4 uitgezette proeven. Het is de kunst binnen de lijnen/linten te blijven van het uitgezette parcours. Geen paaltjes en dergelijke te raken en zo weinig mogelijk te steken, stoppen of achteruit te rijden. De (hulpvaardige) jury beoordeelt de verrichtingen en deelt ‘strafpunten’ uit. De uitleg en puntentelling vind je hier: Trial reglement LRCH. (de versie van 2024 geldt ook voor 2026 😉 )
Wil je zien hoe zo’n Trial dag er uitziet? Kijk dan hier naar een impressie van één van onze eerdere dagen:
Inschrijven
Je schrijft je in per auto (ook al staat er ‘1 persoon’ bij de inschrijving onderaan bij het totaal).
Wanneer je hier inschrijft, is dat alléén voor deze losse Trial dag Weet je nu al dat je alle Trial dagen mee wil doen en voor de punten en dus de overwinning gaat? Schrijf dan in voor Trial, alle evenementen 2026. Je hoeft dan niet meer voor iedere dag apart in te schrijven. Je bent alle vier de dagen van harte welkom. Per evenement los inschrijven kan ook, hou dan de agenda in de gaten.
Je schrijft in voor Trialdag 3 en niet voor de Trialcompetitie van 2026.
Heb je nog aanvullende vragen? Stuur dan een mailbericht aan de Trial Commissie: trial@lrch.nl