Locatie
Rolfstorps Folkets Hus is gelegen in het dorp Rolfstorp, adres: Rolfstorps By 32, 432 97 Rolfstorp
Coördinaten (DD): Breedtegraad 57.15165, Lengtegraad 12.46696
Link naar Google Maps
Wanneer
Het terrein voor de bijeenkomst opent op donderdag 30 juli om 12:00 uur. Het is helaas niet mogelijk om eerder aan te komen. Het terrein is vervolgens geopend tot de lunch op zondag 2 augustus.
Accommodatie
Het terrein biedt eenvoudige accommodatie, kamperen op een weiland/omheining zonder elektriciteit. Deze accommodatie is inbegrepen in de kosten voor de bijeenkomst. Als u andere accommodatie zoekt, raden we u aan om te kijken wat er in de omgeving beschikbaar is. Er zijn diverse B&B’s, campings, hotels en meer.
Houd er rekening mee dat de plek waar we verblijven een weiland/omheining is en dus niet helemaal vlak. Neem daarom iets mee om uw auto/caravan etc. waterpas te zetten als u dat wilt.
Er is ook een grindterrein voor het parkeren van caravans.
Faciliteiten ter plaatse
We hebben tijdens ons verblijf toegang tot Folkets Hus. Folkets Hus beschikt over meerdere toiletten en een douche. Er is ook een goed uitgeruste keuken en een grote vergaderruimte die we bij slecht weer kunnen gebruiken.
Evenementshirt
Het is mogelijk om een evenementshirt te kopen. Het is een lichtgroen T-shirt met het “träffmärke” (verkeersmerk) links op de borst. Het shirt bestelt u in de webshop bij aankoop van uw ticket. Het shirt is verkrijgbaar voor zowel volwassenen als kinderen. Vanwege de uiterste besteldatum moet u zich uiterlijk 12 juli registreren en betalen als u een evenementshirt wilt ontvangen.
Kosten
Deelname aan de bijeenkomst kost 400 SEK (ongeveer € 40) per team/auto.
Het evenementshirt kost 199 SEK per stuk (ongeveer € 20 per stuk).
Registratie
Registratie verloopt in twee stappen. (Eén registratie/ticket per team/auto).
Stap 1 (Als u lid bent van SLRK): Registreer u voor de activiteit Sommarträff 2026 in het ledenregister. U kunt daar terecht door hier te klikken: Registratie.
Stap 1 (Als u geen lid bent van SLRK): Stuur een e-mail naar sommartraff@slrk.se met uw naam, het aantal personen en uw contactgegevens zoals e-mailadres en telefoonnummer.
Stap 2: Ga naar onze webshop en koop een ticket voor de Summer Meeting 2026. Zo betaal je de deelnamekosten. Je kunt hier ook je t-shirt bestellen als je die wilt hebben. Klik hiervoor op: Ticket/Registratiekosten.
Rolfstorps Folkets Hus, in Rolfstorp (Zweden)
Startdatumdonderdag 30 juli 2026 12:00 uur
Einddatumzondag 02 augustus 2026 12:00 uur
Geen LRCH evenement. Inschrijving via link in deze pagina.